Ocenění Gold Winner za produktový design získaly v Sidney české ponožkoboty Skinners

Srp 29, 2023 | Novinky o Skinners

Hlavní stránkaNovinky o SkinnersOcenění Gold Winner za produktový design získaly v Sidney české ponožkoboty Skinners

Ponožkoboty Skinners jsou opravdovým unikátem. Důkazem je i to, že firma získala ocenění Gold Winner za design produktu v soutěži Good Design Awards 2018. Jedná se o designerské ocenění, které se uděluje již od roku 1958. Brněnská firma tímto oslavuje již třetí designerský úspěch po loňském vítězství v soutěži Red Dot Design Award 2017 a ocenění Gold Winner, kterou si Skinners odnesly ze soutěže A‘ Design Award and Competition letos v dubnu.

„Přínos je pro firmu obrovský, proto jsem ocenění do Austrálie přijel i osobně převzít. Kombinace technologické inovace, progresivního designu a uživatelské přívětivosti dělají ze Skinners výjimečný produkt a potvrzuje, že jdeme správným směrem. Jsme hrdí, že i malá firma může konkurovat designérským týmům a produktům zavedených značek velkých firem,“ komentuje vítězství zakladatel Skinners Technologies Petr Procházka.

foto: https://cc.cz/wp-content/uploads/2018/05/skinners-2.jpeg

zdroj: https://cc.cz/ceske-ponozkoboty-skinners-ziskaly-oceneni-gold-winner-za-design-v-soutezi-good-design-awards/https://cc.cz/ceske-ponozkoboty-skinners-ziskaly-oceneni-gold-winner-za-design-v-soutezi-good-design-awards/

Ondřej Smolen

Skinnersky jsem si zamiloval jak díky jejich designu, ale také praktičnosti.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné příspěvky